2011/02/24

tags: Beti, zima, amarant, palmiarnia

Zima jest, mam jej dość. Wrzucam zatem kilka ulubionych klateczek z lekkiego weekendowego focenia z Beti w plusowych temperaturach palmiarni. Za ciuszki dziękujemy Ciuchowe Love :)

2011/02/19

clothINK

Wczoraj brałam udział w czymś, co wyglądało jak prawdziwa sesja fotograficzna. Ze stylistką, wizażystką i dwoma modelkami, w ciepłym cichym miejscu z białymi ścianami i dużymi oknami. Zatem żyć, nie umierać! Nieczęsto mi się to zdarza, bo trochę się wstydzę, a jeszcze bardziej lenię. Ubrania udostępniła nasza zdolna Karolina Konieczna, malowała ultracierpliwa Patrycja Skórzak, a pozowały kochane Gosia Twardowska i Ola Talacha (a wkurzała wszystkich Kiełbaska, mua!)


2011/02/14

in the red

Ola to pierwsza 'obca' modelka, która zgodziła się na 'sesję' ze mną ponad 2 lata temu, kiedy to za moje króliki doświadczalne służyły głównie szkolne koleżanki. Te zdjęcia są jeszcze gdzieś na moim profilu na deviantart, zakopane gdzieś głęboko w scrapsach, chcecie to szukajcie. Statystyki wskazują, że robimy coś razem raz na rok. W zeszłym roku fociłam Olę na mokro, w wannie, w piątek natomiast umazaną czerwoną plakatówką w ms cafe. Iza wymazała, ja poczochrałam, fajnie było!