2009/09/16

ok, to będzie rant

Taka pokuta się wytworzyła z tego wszystkiego. Caaaaaały, calutki dzień przesiedziałam w domu z psem, oglądając obce twarze w zacinającym się Photoshopie. A ten dzień był tak osobliwie perfidny, że master Łyszkowski określiłby go chyba mianem "ja-cię-sunę". Wymówek do wyjścia miałam miliony. Iza, Kuki, słońce, czekolada, focie. W ogóle to tak mi chce się czekolady... Ja jestem najpoważniej w świecie uzależniona od czekolady i jak jej nie ma, gdy jej potrzebuję to poszukuję jej substytutów tak długo jak nie dostanę czekolady mlecznej w czystej postaci (kryptoreklama: Wedel, je t'aime!) No nie złamałam się, skończyłam to co miałam skończyć, ale i tak źle mi z tym, że piękny dzień straciłam przed komputerem. Chyba jednak wolę pracować w nocy.
Nie miałam czasu na obróbkę produkcji własnej, toteż dodaję analogowość jakąś tam: jedno z nikonowskich z Meduzą, starych starych. Reszta na różnych deviantach i innych digartach.

Mam pomysł na zdjęcia, całkiem oklepany, ale jakiż ukochany. Potrzebuję tylko modelki z jak najdłuższymi włosami, co się nie powstydzi zapozować topless. Bladość wskazana, of course.

6 komentarzy:

 1. Czasem warto zostać sam na sam ze sobą...I jako typowy przedstawiciel płci brzydkiej czekam na zapowiadaną sesję topless:)Mam jednak nadzieję , że modelka nie do końca spełni Twoje oczekiwania w kwestii długości włosów:)
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 2. zapewniam, że moje topless, to nie to topless, ktorym sie pol swiata jara (:
  włosy do pasa najlepiej, czemu krótsze?!

  OdpowiedzUsuń
 3. Domyślam się , że istota tych zdjęć będzie znacznie odbiegała od ich wyobrażenia jakie miałby na ich temat wchodzący w dorosłe życie , żądny pikantnych szczegółów , chłopak :)A krótsze dlatego , żebyś zbliżyła się chociaż nieco do obrazu tego chłopca ze zdania wyżej i nie zasłoniła tak zupełnie wspomnianymi włosami istotnych szczegółów modelki :)Oczywiście wszystko w odpowiednich granicach...
  PS.Muszę Cię zaczynać denerwować swoimi niezbyt fachowymi komentarzami:)
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 4. po te wszystkie pikanterie zapraszam pod inne adresy, u mnie tego nie znajdziesz (:
  moja wizja moją wizją jest - rola wlosow ma byc zupelnie inna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba jednak nigdzie nie wspominałem , że to ja mógłbym być tym chłopcem;)I dlatego jestem ciekawy efektów jakie osiągniesz...

  OdpowiedzUsuń
 6. o to czekam. a meduza piękna tu, dobre ci sie rodzą pomysły (:

  OdpowiedzUsuń