2010/01/17

wspominki - ciąg dalszy / rozkminki-chłopinki

Od tego się wszystko zaczęło. Wczesne liceum, dawno temu, jak jeszcze nikt w tym naszym małym zaścianku nie wiedział kim są Kings Of Leon. 'Olkaa, obczaj jaki genialny zespół!'. Ich fajność muzyczna od pierwszej płyty nie spadła. Tylko jakość fanów trochę spadła.


Często słyszę skargi, że nie focę facetów. Otóż, natrafiłyśmy dzisiaj z Izabelą na profil jednego, hm, modela na maxmodels, linka nie podam, bo to nieistotne. Rzeczony hm, model odpowiadał urodą i gabarytami młodej wersji znanego wszystkim Arnolda Schwarzeneggera (dobrze napisałam?). Mężczyzna ten (bo aż głupio coś takiego nazwać chłopakiem, czy też facetem) musi mieć naprawdę mocną psychikę skoro przez tyle lat swojego życia 'pracował nad swoim ciałem'. Ja wiem, że mój wstręt do widocznych mięśni nie jest normalny, ale nikt mi nie powie, że biceps/triceps/n-eps wielkości własnej głowy wygląda dobrze. Doprawdy, jest to na tyle odrzucające, że nawet piękna twarz i długie włosy by tego pana nie uratowały. Zastanawia mnie jednak co kobietom podoba się w tak idealnej budowie ciała mężczyzny. Niestety, ale dla mnie to jest najzwyczajniej w świecie brzydkie. Ja, rzecz jasna, nie wspominam o solarium i przesadnym dbaniu o siebie. Jednakże odcinek o modelach z grzywką emo, a'la 'próbuję być kobietą' napiszę kiedy indziej.

A tak przy okazji - jeśli przypadkiem jesteś facetem i mniejszym przypadkiem wyglądasz jak Caleb Followill w którymkolwiek wcieleniu stylizacyjnym to zapraszam na sesję, przeciwwskazania nie istnieją. Rzecz jasna, prócz jakiegokolwiek sensu w czymkolwiek.

3 komentarze:

  1. Hmm... Propozycja wprost idealnie trafiona do mnie, nie mam mieśni wielkości własnej głowy, zresztą nawet gdyby, moja głowa nie jest imponujących rozmiarów więc szaleństwa nie będzie :P a jak dorzucić platfusa, zapadniętą klate, do tego dokonać kosztownej charakteryzacji to i Caleb Followill wyjdzie ;)
    MOja przygod z Kings of Leon wystartowała od CDka Only by the Night i jak dotad ciagle ją ,,cioram" wiec cięzko sie wypowiadac co do wcześniejszej twórczości, generalnie masz niezły gust :)
    Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń