2010/04/09

no w końcu Medusa!

Mmmmmm. W końcu Medusa! I mimo, że jak za każdym razem, gdy wstaję zbyt wcześnie rano przeklinałam ciemność za oknem, to warto było. Jak zwykle zresztą! Gdyby mieszkała w okolicach męczyłabym ją co tydzień. Perspektywa powtórki sesji z Medusą w czwartek cieszy mnie niezmiernie i na swój sposób minimalnie redukuje przejęcie wczorajszą sesją z Kasią, którą zamierzam pokazać za sto lat. Alicja do przeglądu, Aurora do zrobienia!
Razem ze mną do Krakowa przybył Dan, fociła też z nami panna Analiza i nawet nie padało! Kilka zdjęć z pierwszej stylizacji:
No ale, ale. Jeszcze najważniejsze! Backstage, proszę Państwa.wszystko jasne, już wiemy, że kievy rosną w bluszczu...


mniam! <3

10 komentarzy:

 1. Medusa jest najpiękniejszą modelką, jaką dane mi było zobaczyć. Będę to powtarzać chyba w nieskończoność. Do tego świetnie pasuje do Twoich zdjęć i w ogóle Twojego stylu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kieubasko. Ja Cię uwielbiam. Spotkania z Tobą, Twoje zdjęcia, i te bekstejdże! <3
  Uśmiałam się do łez patrząc na zdjęcie z Danem i Kievem :D a patrz, na tym ostatnim naszym wspólnym widać, jak pan z opery nas przez drzwi obserwował bacznie! haha

  OdpowiedzUsuń
 3. dobrze, że się pan z opery nie ujawnił, bo ja bym się wstydziła i nic by mi nie wyszło :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Przedostanie zdjęcie: najpierw myślałem, że robione na tle autobusu. Później spostrzegłem tą srebrną rurę i czar prysł. Bo lubię zdjęcia "na autobusach" ;). Niemniej jednak, to też jest miłe ze względu na odbicia.

  OdpowiedzUsuń
 5. hm, nie tak łatwo trafić na autobus, który nie jedzie i nikt Cie nie goni przy robieniu zdjęć "na nim" :D więc wybraliśmy nieco prostszą opcję: szklarnię ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. jejciu umarłem.. foty boskie *-*

  OdpowiedzUsuń
 7. ohh dziękuje :D Tobie również :3
  też strzelam foteczki.. xD haha ;d
  ale dopiero zaczynam, 1klasa fototechnik :F

  OdpowiedzUsuń